|
Spoxster ale co za różnica czy zakupimy telebimy czy zapłacimy za wynajem ? Przecież żadna nie mówię o jakiś nie wiadomo jakich rzeczach ale im szybciej stadion zostanie nam oddany (oczywiście budowa musi być wykończona chodzi mi tylko o takie rzeczy jak brakujące telebimy czy późniejsze wykłócanie się o dodatkowe kasy kołowroty i nie wiadomo co jeszcze z takich że tak powiem mini-maxi rzeczach) Wolałbym żeby to nasi włodarze wybrali telebimy i inne rzeczy typu it i mogli to rozliczyć z kosztów najmu niż ciągłe wypraszanie się u władz miasta co jest wg mnie wyjątkowo wkur... i upodlające.
|