|
wynegocjowac? to raz.. a dwa oni nie produkuja tak duzych telebimow, w ogole nie produkuja takich telebimow, chyba ze sie myle, albo miasto kupi albo ich nie bedzie, koniec kropka, niech Wisla nic nie kupuje, bo jak raz wylozy z puchy to zaczna ja ciagnac zeby jeszcze na cos wylozyla.. i nie bedzie mialo to konca, miastlo podpisalo budowe stadionu o klasie ELITE wraz z telebimami, tyle
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 24.08.2010 o godz. 11:37.
|