Wyświetl pojedynczy post
szczebel
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Rojów ( Wielkopolska)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33887
Stary 24.08.2010, 10:28
Panowie akademia piłkarska potrzebuje dobrych trenerów , nie jednego , a kilku . Jeden fachowiec do każdej formacji , a nie jeden i jeszcze do tego z łapanki . Może pan Kulawik będzie prowadził treningi wychowanków i będą grać tą samą padakę co pierwszy zespół.Rozumiecie moją aluzję?
Odpowiedz cytując