|
Panowie akademia piłkarska potrzebuje dobrych trenerów , nie jednego , a kilku . Jeden fachowiec do każdej formacji , a nie jeden i jeszcze do tego z łapanki . Może pan Kulawik będzie prowadził treningi wychowanków i będą grać tą samą padakę co pierwszy zespół.Rozumiecie moją aluzję?
|