Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1975
Stary 24.08.2010, 10:03
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
W meczach ze Slaskiem i Legia Cracovia na porazki nie zasluzyla.Mogly w tych meczach byc remisy a byly porazki ,co mnie wcale nie smuci.

Jednak pasiaisci nie graja wcale tak fatalnie,choc mecz z Amika wyraznie przegrali.
Ale np taki Slusarski to naprawde solidny grajek i poradzil by sobie w niejdnym lepszym klubie.
Ulatowski ich jeszcze wyniesie w gore tabeli,a o kandydatach do spadku to jescze nie ma co dyskutowac
W ubiegłych sezonach Ulatowski był znany z serii typu - 4 razy w plecy, 5-6 razy do przodu i tak na przemian. Craxa jest moim zdaniem słabsza w skali ligowej niż Bełchatów 1-2 sezony temu. Ich potencjał to na dziś 8-10 miejsce.
Odpowiedz cytując