Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14212
Stary 24.08.2010, 09:38
Osobiście wolałbym żeby Wisła jako spółka dokupiła resztę brakującego wyposażenia patrz telebimy i żebyśmy je mogli odpisać od kosztów najmu później. W takim wypadku moglibyśmy liczyć że uda się to załatwić taniej a może i dogadać w trakcie czegoś takiego jakąś umowę sponsorską. Mam nadzieję że uda się też jakoś tak skonstruować umowę że jako operator będziemy mogli w późniejszym terminie przeprowadzać jakieś korekty przykładowo domontowanie kołowrotów, czy też stworzenie gdzieś dodatkowych kas biletowych. Patrząc na inwestycje miasta modlę się żebyśmy jak najszybciej dostali stadion, bo oni gotowi spieprzyć coś jeszcze. A gdybyśmy mogli dysponować tymi 4-5mln kosztów wynajmu stadionu to można by było dopieścić stadion w ciągu 2-3 lat tak że już do niczego nie można by się było doczepić. Oczywiście nie wszystko dało by się pewno odliczyć ale korekty robione bezpośrednio przez Wisłę były by pewnie wprowadzane szybciej i efektywniej niż te przez UM z kolejnymi chorymi przetargami.
Odpowiedz cytując