Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14210
Stary 24.08.2010, 09:11
Wicked napisał(a):Wyświetl post
Wracając do telebimów, na narodowym przetarg na 4 telebimy o łącznej powierzchni 200 mkw wygrała firma z cena 2,2mln. Najdroższa oferta sięgała 7,2 mln więc rozbieżność spora. Zakładając ze u nas będą te 2 telebimy o wymiarach 16x9 metrów daje nam to łącznie 288m, więc cena w granicy 3,2 mln. Raczej sporo, Niedziałkowska nie żartowała z tym 1,8 mln za jeden. Jednak dziwi to że na narodowym 4 telebimy będą o prawie 1/3 mniejsze niż 2 u nas. Chyba ze musza być tak duże żeby zrekompensować to, że widoczność z niektórych miejsc będzie tragiczna
nie sugeruj sie przetargami na których z reguły jeszcze zarabiają nie ci co powinni.
Wejdź w dziadka googla - bez problemu znajdziesz ceny.Ja np.znalazlem od 6 do 9,2tyś zł/ m2 telebimu stadionowego czyli od 680 tys do 1 mln za jeden telebim na R22.A weź pod uwage że tu nie ma rabatów które firmy mogą dać za takie zlecenie
Odpowiedz cytując