|
Rios nie jest niski. Jest średniego wzrostu. Wrzucanie go do wora niskich z Boguskim i Małeckim to trochę przesada.
Z resztą nie przesadzałbym z rolą wzrostu przy golach. Tutaj się liczy ustawienie w polu karnym i złożenie do głowy. Bark w bark z obrońcą nawet 2 metrowy kloc nie będzie potrafił celnie główkować. Wiadomo, że przy złożeniu do strzału wystarczy lekkie potrącenie i piłka leci daleko od celu.
Co innego, gdyby to był tak zwany target man, na którego gralibyśmy ten przysłowiowy wyjazd. Wtedy do walki o górne piłki potrzeba kogoś silnego i wysokiego.
|