Wyświetl pojedynczy post
kosaTS
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33882
Stary 24.08.2010, 08:38
felipe napisał(a):Wyświetl post
Upragnionego przez trenera, którego już z nami nie ma
No tak, ale jak 3 niskich mamy ( Boguś, Mały, Rios ) to za jednego z nich ( Boguś ) albo za Pawła jak nic przydałby się wysoki napastnik - brakuje nam czasem takiego.
Odpowiedz cytując