Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14207
Stary 24.08.2010, 07:48
Trochę mieszacie z tym asfaltem i kostką, bo jedni wypowiadają się o ul. Reymana a inni o "jezdni" wokół murawy.

Argument, że kostka wokół murawy jest niebezpieczna to dla mnie absurd. Ten teren nie jest przeznaczony do łażenia dla kibiców. Jest oddzielony fosą. Zakładając, że parę osób nagle się tam przedostanie, to szybko zostaną spacyfikowani i nie zdążą wyjąć żadnej kostki. Nie mówiąc już o tym, że dobrze położona kostka nie jest tak łatwa do wyjęcia.
Zresztą w ogóle odrzucam sytuację, że na nowym stadionie dojdzie do awantur z udziałem ludzi, którzy przedostaliby się w pobliże murawy.

To już bardziej niebezpieczna byłaby kostka na ul. Reymana, gdzie poruszać się będą tysiące ludzi, ale przecież taka kostka była planowana (kostka granitowa, 20x30). No i coś podobnego jest przed stadionikiem przy Kałuży. W tym przypadku widać, że postanowiono zaoszczędzić. W ZIKiCie asfaltu pod dostatkiem.
Odpowiedz cytując