7 kotów napisał(a):

Juz bez przesady z tym rzucaniem kostka brukowa. Ktos z Was kiedykolwiek probowal golymi rekami wyrwac kostke z ulozonego juzbruku ?
Zycze powodzenia.
|
I właśnie o to chodzi... I) Wersja Pani Niedzialkowskiej byla taka, ze z powodow bezpieczenstwa u nas kostki nie ma, II) Wersja jej wypowiedzi to ta ktora podawal Rav ze nie ma bo w ogole mialo jej nie byc....
I bedzie asfalt.. A craxa ma marmury i granity...