Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#721
Stary 24.08.2010, 07:10
Mixu napisał(a):Wyświetl post
O tym że nas akurat szanują w Bredzie może potwierdzić fakt że kibice NAC z meczu z Polonią zrobili nawet oprawę w której dziękowali Polakom za wyzwolenie. Ot taka ciekawostka

Co do trenera. Sama wieść o dwóch treningach pozwala wierzyć że faktycznie coś się zmienia, namacalnie i od razu. Gdy oglądam i słucham materiałow z konferencji to wierzę że tych trzech Gentlemanow zmieni na stałe obraz naszej Wisełki. I w 100% zgadzam się z Niedzielanem, może daleko nam do Rosji czy nawet Ukrainy jeśli chodzi o kasę, ale ostatnie kwoty wydawane (np. przez drużyny z Warszawy) pokazują że w naszą ligową piłkę więcej się inwestuje. Po kacu w pucharach, budzimy się już bez bólu głowy za to z nadzieją
Zgadzam się z tym co piszesz, ale mam kilka uwag. Przychodzą lepsi zawodnicy, płacimy za nich coraz większe kwoty, ale w dalszym ciągu nie jest to nawet 1/5 tego co na trasfery wydają średnie kluby z Europy.

Porównajmy wzmocnienia dwóch najaktywniejszych (pod wzgledem wydanych pieniedzy) polskich klubów- Legii i Polonii ze średniakiem jakim jest mimo wszystko PSV.
Holendrzy tylko za jednego zawodnika (niejaki Marcelo, pewnie znasz) wydali więcej niż warszawskie kluby w całym okienku trasferowym.

Nie chce siać czarnowidztwa, bo widać, że wreszcie coś się w polskiej piłce zmienia- powstają stadiony, opanowano korupcje a do ligii zaczynaja trafiac coraz lepsi piłkarze. Mimo to jednak musimy zdawac sobie sprawę, że sporo w Wisle wody uplynie zanim zaczniemy się liczyc w Europie.



PS.
Infiniti- zarzuty trafne, ale instytucja, która powinna się nimi przejąc jest PZPN. Nie mozna oczekiwac od prywatnych spółek, że będą celowo narażały się na straty finansowe (odpadanie w pucharach, słaba gra) byle tylko leśne dziadki mogły się pochwalić ilu to mamy uzdolnionych trenerów i piłkarzy.
Odpowiedz cytując