Śledzę ten temat i czytam go w miare regularnie ale nigdzie nie wychwycilem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Czy jest planowana zmiana siedzisk na skladane na trybunach D i E? I czy jest w planach malowanie tych srebrnych mocowań siedzisk składanych na C? No bo jakby nie patrzeć kontrast koloru czerwonego jest uderzający. Wiem że są większe problemy, ale to tak pytam w trosce o wrażenia estetyczne wewnątrz stadionu
