Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14204
Stary 24.08.2010, 07:01
Śledzę ten temat i czytam go w miare regularnie ale nigdzie nie wychwycilem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Czy jest planowana zmiana siedzisk na skladane na trybunach D i E? I czy jest w planach malowanie tych srebrnych mocowań siedzisk składanych na C? No bo jakby nie patrzeć kontrast koloru czerwonego jest uderzający. Wiem że są większe problemy, ale to tak pytam w trosce o wrażenia estetyczne wewnątrz stadionu
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując