adamd303 napisał(a):

bla bla bla...
co nas to obchodzi... powinieneś większośc posta przenieść do tematu "Turystyka - miejsca, ceny...."
lepiej jakbyś napisał czy faktycznie
Maaskant (nie wiem czy w twoim poście to literówka czy co...) jest uważany w swoim kraju za jednego z najlepszych szkoleniowców młodego pokolenia (tak jak w Polsce Skroża? Fornalik?) bo tak przeczytałem w jednym z artykułów na wp czy innym onecie... skoro byłeś na tylu wymianach.