flamengista napisał(a):

Nie wiem skąd były te zachwyty nad grą Pasów. Niektórzy pisali, że grają lepiej od nas i dobrze, że jeszcze nie gramy derbów. Strach się bać.
Na razie Cracovia wydaje się obok Polonii Bytom głównym kandydatem do spadku. Są na dole tabeli, bez punktów. Jeśli nie zaczną grać efektywniej od zaraz, zostaną tam na dłużej. Kto wie, czy nie do końca sezonu.
|
W meczach ze Slaskiem i Legia Cracovia na porazki nie zasluzyla.Mogly w tych meczach byc remisy a byly porazki ,co mnie wcale nie smuci.
Jednak pasiaisci nie graja wcale tak fatalnie,choc mecz z Amika wyraznie przegrali.
Ale np taki Slusarski to naprawde solidny grajek i poradzil by sobie w niejdnym lepszym klubie.
Ulatowski ich jeszcze wyniesie w gore tabeli,a o kandydatach do spadku to jescze nie ma co dyskutowac
