tormenthor napisał(a):

Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której trener Wisły dysponując tak przeciętnym składem sadza na ławce dwóch zawodników, którzy w niezłych reprezentacjach rozegrali po 3 mecze na mundialu.
Jeśli Maskant nie będzie chciał rozbić duetu Cleber - Bunoza, to Chavez powinien zagrać na prawej obronie.
Jovanic -------- Chavez, Cleber, Bunoza, Brożek ------- Kirm, Wilk, Diaz ------ Małecki, Żurawski, Rios
|
Ogólnie bardzo podoba mi się taki skład. Pomysł z Chavezem na prawej obronie świetny (Cikos jest słabiutki), Brożek to w tej chwili najlepszy piłkarz na lewą obronę (nie sprawdza się tam jakoś Diaz). Ustawienie 4-3-3 warto spróbować.