Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 23.08.2010, 23:44
tormenthor napisał(a):Wyświetl post
Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której trener Wisły dysponując tak przeciętnym składem sadza na ławce dwóch zawodników, którzy w niezłych reprezentacjach rozegrali po 3 mecze na mundialu.

Jeśli Maskant nie będzie chciał rozbić duetu Cleber - Bunoza, to Chavez powinien zagrać na prawej obronie.

Jovanic -------- Chavez, Cleber, Bunoza, Brożek ------- Kirm, Wilk, Diaz ------ Małecki, Żurawski, Rios
Ogólnie bardzo podoba mi się taki skład. Pomysł z Chavezem na prawej obronie świetny (Cikos jest słabiutki), Brożek to w tej chwili najlepszy piłkarz na lewą obronę (nie sprawdza się tam jakoś Diaz). Ustawienie 4-3-3 warto spróbować.
Odpowiedz cytując