BronekTS napisał(a):

Gdzie i kiedy będzie można kupić bilety na mecz Polska - Australia rozgrywany na R22 ?
|
http://wislaportal.pl/news.php?id=18363
Pawel.Busko napisał(a):

A wracając do elektroniki: Jakie netbooki polecacie? Jestem zielony w tym temacie i z góry dziękuje za pomoc
|
Jak netbooki to Asus Eee najpopularniejszy i chyba najlepszy. Z resztą w przypadku netbooków wszystkie mają podobne specyfikację. Intel Atom (zazwyczaj 1,2 - 1,66 GHz), 1-2 GB Ram, 80-250 GB HDD, przekątna ok 10". Różnią się tylko oprawą, firmą i jakością wykonania.