Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
LeszekABG
Senior Member
Od: 03.2009
Offline
#
17815
23.08.2010, 22:32
Ultra Wisła - nieformalna grupa, która organizuje oprawy, doping i inne meczowe sprawy.
LeszekABG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do LeszekABG
Znajdź inne posty napisane przez LeszekABG