|
Polityka to trudno nazwac, bo my co lepszych zawodnikow sprzedajemy, co to daje ?
To ze nigdy ich nie bedziemy zatrzymywac, a klub nie bedzie sie rozwijal tak jak powinien.
Małecki sie wybije to zostanie sprzedany i tak dalej. Na jego miejsce sprowadzimy paru zawodnikow, z ktorych moze 1 wejdzie do 11, pogra troche i leci dalej, i tak w kolko Macieju...
|