Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33868
Stary 23.08.2010, 22:16
tofik napisał(a):Wyświetl post
Co z tego. Angażowanie się to jakiś atut ? Myślałem, że obowiązek pro piłkarza.
Piłkarsko prezentuje poziom dna. Kto chciałby go kupić ?
To wychodzi, że w kadrze mamy hmm 1 pro piłkarza. Jakby się jeszcze ze 3 angażowało w połowie tak jak Junior obraz gry w ogóle by lepiej wyglądał.
Odpowiedz cytując