tofik napisał(a):

Co z tego. Angażowanie się to jakiś atut ? Myślałem, że obowiązek pro piłkarza.
Piłkarsko prezentuje poziom dna. Kto chciałby go kupić ?
|
To wychodzi, że w kadrze mamy hmm 1
pro piłkarza. Jakby się jeszcze ze 3 angażowało w połowie tak jak Junior obraz gry w ogóle by lepiej wyglądał.