Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4350
Stary 23.08.2010, 22:04
Brawo Arkadiusz.
Szkoda, że szklane nogi zahamowały mu karierę, bo potencjał miał na coś więcej niż dekada w Wiśle. Zyczę mu jak najlepiej - świetnie zarobi, pogra przeciw wielkim napastnikom, wierzę, że jeszcze zaistnieje w kadrze (bo to wciąż realtywnie młody jak na obrońcę chłopak).

Swoją drogą - pamiętam jak za małolata oglądałem w tv jak piłkarze z Białą Gwiazdą klepnęli piątkę Trabzonsporowi w PU. A teraz Głowa idzie do nich w poczuciu wielkiego awansu finansowego, ale i sportowego...
Odpowiedz cytując