Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4344
Stary 23.08.2010, 21:36
Ale się rozpadł podobno. To pechowy piłkarz.
Oczywiście, że stoperów szkoda, ale szkoda było wielu piłkarzy, którzy odeszli. Teraz już nie ma tej samej mocnej drużyny i to niestety odczuwamy.
Odpowiedz cytując