Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szczepanwislak
Senior Member
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1969
Stary 23.08.2010, 21:11
Też nie jestem jak każdy kibic Wisły zwolennikiem pasów , ale czy dobrze dla całej ligi jak i dla nas byłoby to , żeby sąsiedzi zza błoń nas opuścili
Według mnie nie ma tak klimatycznego meczu jak derby z odwiecznym rywalem , zwycięstwo nad nimi smakuje jak żadne inne ! I to są na pewno argumenty przemawiające za pozostaniem Cracovii jak najdłużej w ekstraklasie.
Ale z drugiej strony , to im gra w najwyższej klasie okręgowej się nie należy. Dwa lata temu z niej spadli , i tylko szczęśliwemu dla nich losowi zawdzięczają dalszy w niej pobyt. Także normalnie kto wie czy teraz by do niej wrócili po tym spadku.
No i ogólnie to drużyna która zawsze będzie w naszym cieniu oraz zawsze zazdrośni ludzie z drugiej strony błoń będą się przechwalać , że to oni są tą lepszą stroną miasta. A historia i obecne wyniki coś sprzeczają się z ich opinią.
Także na ochłonięcie przydałby im się też powrót na zaplecze. I moje zdanie jest w tym momencie podzielone co do ich gry w tejże lidze
'' Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasami i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki. ''

Henryk Reyman
Odpowiedz cytując