Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14200
Stary 23.08.2010, 20:27
gooro33 napisał(a):Wyświetl post
Hmm... czy pani Niedzialkowska przypadkiem nie mowila na poczatku ze u nas kostki nie ma ze wzgledow bezpieczenstwa....
Do tej wypowiedzi dodam wpis Marcina Hyły z pl.rec.rowery
http://groups.google.pl/group/pl.rec...ef942860dea23#

Marcin Hyła napisał(a):
Notabene przy stadionie Wisły projektanci mieli _ZAKAZ_ stosowania
kostki i nawierzchni rozbieralnych wynikający z opinii policji - żeby
nie dało się rozwalać chodników i rzucać uzyskanym materiałem w służby
porządkowe.
Z tego co zdążyłem tu przeczytać to kostki nie ma z braku funduszy. Jak się ma do tego powyższa wypowiedź? Czy w ogóle kiedykolwiek pojawił się w tym kontekście temat opinii policji?
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując