willow napisał(a):

kostka brukowa wewnątrz stadionu nie jest bezpiecznym pomysłem. W razie nie daj Boże jakiejś zadymy, pierwsze co by poleciało, to właśnie ona
|
Hmm... czy pani Niedzialkowska przypadkiem nie mowila na poczatku ze u nas kostki nie ma ze wzgledow bezpieczenstwa....
ED:
Czyli na zewnatrz stwarza niebezpieczenstwo w srodku juz nie... Idziemy dajel droga telebimow ktore sa potrzebne na 15 tys stadionie jako czesc systemu ewakuacyjnego a na 33 tys juz nie....