Wyświetl pojedynczy post
gooro33
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków Wróblowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14199
Stary 23.08.2010, 19:47
willow napisał(a):Wyświetl post
kostka brukowa wewnątrz stadionu nie jest bezpiecznym pomysłem. W razie nie daj Boże jakiejś zadymy, pierwsze co by poleciało, to właśnie ona
Hmm... czy pani Niedzialkowska przypadkiem nie mowila na poczatku ze u nas kostki nie ma ze wzgledow bezpieczenstwa....

ED:
Czyli na zewnatrz stwarza niebezpieczenstwo w srodku juz nie... Idziemy dajel droga telebimow ktore sa potrzebne na 15 tys stadionie jako czesc systemu ewakuacyjnego a na 33 tys juz nie....
Ostatnio edytowane przez gooro33 : 23.08.2010 o godz. 20:08.
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!


Odpowiedz cytując