Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#687
Stary 23.08.2010, 19:37
zeby nie bylo off
jutro trening o 10;30, to tak dla tych ktorzy chcieliby sie przygladnac trenerowi
(info za oficjalna Wisly)
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 23.08.2010 o godz. 21:09.
Odpowiedz cytując