Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14198
Stary 23.08.2010, 19:35
Co do skyboxów - każdy urządza sobie je jak chce, ten na SN jest przykładowy, a na R22 wstawiono trochę mebli do największego, aby nie wiało pustką.
Odpowiedz cytując