Wyświetl pojedynczy post
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1337
Stary 23.08.2010, 19:16
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Chodzi Ci o te parę filarów wystających z ziemi
opóźnienia mają ale nie przesadzajmy
http://kamera2012.eu/wroclaw1/
w najbliższym czasie powinno to jeszcze lepiej wyglądać jak wszystkie rygle będą dotrą już do Wrocławia
http://img819.imageshack.us/img819/4278/dsc05968c.jpg
Odpowiedz cytując