ciacho napisał(a):

Chodzi Ci o te parę filarów wystających z ziemi
|
opóźnienia mają ale nie przesadzajmy
http://kamera2012.eu/wroclaw1/
w najbliższym czasie powinno to jeszcze lepiej wyglądać jak wszystkie rygle będą dotrą już do Wrocławia
http://img819.imageshack.us/img819/4278/dsc05968c.jpg