1q2 napisał(a):

|
Pomijam już estetykę która jest jedną wielką kpiną.To by się idealnie nadawało jako stanowisko dla snajpera, bądź jako miejsce do obserwowania prób jądrowych...tylko lornetek brak.
|

dobre określenie.
ale
szlifierka kątowa, młot, majzel i można ten murek obniżyć .......