Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14196
Stary 23.08.2010, 19:02
1q2 napisał(a):Wyświetl post
...

Ja mam takie przekonanie że to w większości będzie stało puste.
A winny będzie jak zwykle nie inwestor tylko operator bo nie potrafi sprzedać "najlepszych" miejsc na stadionie
Odpowiedz cytując