Arapaho napisał(a):

o... a wokół murawy po drugiej stronie błoń znalazła sie kostka rozumiem że tam nie można było zmienić na asfalt- bo może koszerny nie jest.
Zapomniałem Majchrowski że wasz stadion nigdy nie zejdzie na psy.Wiecznie jego mać uciśnieni a tu telebimy ,kostki,pochwały.
|
To zwykła kostka bauma - betonowa. Materiał najbardziej prymitywny z możliwych. Tępy, mało estetyczny.
Na prawdę nie ma czego zazdrościć.
Dobry asfalt wygląda o niebo lepiej. Pod warunkiem że jest wysokiej jakości.
Bardzo często na zachodzie ( np we Francji ) właśnie asfalt jest kładziony na chodnikach - nie ta obrzydliwa kostka bauma.
Rozumiem, że u nas miala być granitowa ? Nie betonowa ?
To zupełnie co innego...
Wertian napisał(a):

|
Ta betonowa kostka, której wszędzie pełno... a najwięcej na parkingach przed hipermarketami, też nie byłaby szczytem moich marzeń.
|
W końcu ktoś to zaczął zauważać.