wolfy napisał(a):

Wyglądają o niebo lepiej fizycznie od nas, do tego z Legią i Śląskiem grali na poziomie dla nas na razie nieosiągalnym ( stwarzali sobie sytuacje! ).
Też życzę im spadku i chciałbym, żeby mecz z Amiką był początkiem końca, ale z otwieraniem szampana jeszcze się wstrzymam. Chociaż po cichu liczę na oklep z Koroną i zwolnienie Ulatowskiego.
|
Tak naprawdę grali w miare dobrze tylko w meczu z Legią, która tydzień wcześniej dostała bęcki w derbach i w tym meczu grała bardzo słabo. W pierwszym meczu ze Śląskiem nie mieli nic do powiedzenia. Niektórzy klepią w swoich postach tylko to co przeczytali w krakowskiej prasie. A tam robiono z nich nie wiedząc czemu dreamteam, zapominając, że to zespół marnych kopaczy niedawno broniących się przez 2 sezony od spadku. Posiadający trenera, który nic jeszcze nie osiągnął w polskiej lidze, a już okrzyknięty został nie wiadomo jakim fachowcem. Wystarczyło, że u Benchałera był tylko podajnikiem bidonów z wodą zawodnikom i biegał po cygara dla Leo. Z GKS Bełchatów nie osiągnął nic mając kadrę po Leńczyku, który sezon wcześniej walczył z nimi o MP.
Każdy zespół, ale grający z nimi na poważnie nie powinien mieć z nimi problemu. Niebawem i średniaki ligowe też ich powiozą.