Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33855
Stary 23.08.2010, 18:29
Czy ktos widzial jakies mecze z Kopunkiem i Janse? Beda wzmocnieniami?
Osobiscie podoba mi sie ze przyszloby 2 zawodnikow o dobrych warunkach fizycznych. Oboje chyba umieja grac dobrze glową a mamy troche niskich graczy z przodu.

Chavez, Bunoza, Janse, Kopunek, Diaz(o ile nie odejdzie) i mozna juz walczyc w rogach i wolnych... Para Kopunek Wilk może by się sprawdziła
Odpowiedz cytując