crazykaro napisał(a):

|
Co wy chcecie od skyboxów w każdym będą panele drewniane i biała ściana. Reszta pozostaje do wykończenia przez tych co sobie je wynajmą. Mogą sobie tam zrobić PRL jak będą chciały i nikt im nie będzie tam zaglądał
|
To, że gdy coś kosztuje kilkadziesiąt tysięcy w skali roku to powinno być tak wykończone, żeby człowiekowi było głupio w butach tam wejść. A wykończenie nie powinno leżeć po stronie dzierżawcy (o ile tak jest) ale np. powinno być przygotowanych kilka gotowych aranżacji wykończenia. O widoczności ze skyboxów było już pisane. Dobrze, że chociaż w minimalnym stopniu to poprawili.
A tak poza tym to na wszystkim mamy oszczędności a cena za stadion rośnie. W sumie co się dziwić, bo to Polska właśnie.
Co do skyboxów na narodowym też jakoś mnie nie zachwycają. Podłoga panelowa/parkietowa lepiej się prezentuje niż wykładzina dywanowa. Ale to kwestia gustu a o gustach się nie rozmawia.
Co do porównywania dwóch stadionów to wiadomo, że ten po drugiej stronie błoń prezentuje się mniej monumentalnie, ale jako średniej wielkości stadion jest całkiem fajny. A że ktoś mówi o postawieniu marketu - dla mnie bomba, przynajmniej mają pomysł na wykorzystanie stadionu. A u nas nie wiadomo jeszcze kto co i za ile będzie musiał wykańczać, jakie będą powierzchnie i jakie ceny, oraz co będzie można tam wsadzić.
Co nie zmienia faktu, że z niecierpliwością czekam na otwarcie stadionu i na zakup karnetu
