DominoForza napisał(a):

|
ale nie wiem czy tylko mi sie wydaje ze w .... jasniejsze oswietlenie trybuny maja ? u nas tak ciemno z tego co widzialem na fotach z prezentacjii
|
Przecież to nie była pełna moc oświetlenia. Zostało tylko włączone to co zostało aby zrobić imprezę na budowie, która wciąż trwa. Poza tym oświetlenie trybunek kilkunastorzędowych można urządzić kilkoma jarzeniówkami, a trybun dwupoziomowych dwa razy większych już nie.