Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1334
Stary 23.08.2010, 18:13
DominoForza napisał(a):Wyświetl post
ale nie wiem czy tylko mi sie wydaje ze w .... jasniejsze oswietlenie trybuny maja ? u nas tak ciemno z tego co widzialem na fotach z prezentacjii
Przecież to nie była pełna moc oświetlenia. Zostało tylko włączone to co zostało aby zrobić imprezę na budowie, która wciąż trwa. Poza tym oświetlenie trybunek kilkunastorzędowych można urządzić kilkoma jarzeniówkami, a trybun dwupoziomowych dwa razy większych już nie.
Odpowiedz cytując