Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14189
Stary 23.08.2010, 18:01
Wykończenie to jedno, a drugie to wygląd trybun, widoczność z nich i wyposażenie trybun dla kibiców. A tu nasz stadion bije na głowę ten z gorszej strony Błoń. Tamten to składak z 4 baraków różnej wielkości. Ostateczny wygląd zewnętrzny będzie można ocenić po końcowym oddaniu naszego obiektu. Wtedy dostanie on pełną gamę i moc świateł i porówna się. Co by nie powiedzieć to już na zdjęciach panoramicznych z Kopca prezentuje sie jak twierdza. Ten z Kałuży to przy nim taka przybudówka schowana za drzewami i to niskimi. Poczekajmy jak na R22 zabłysną w końcu wszystkie światła. Wtedy będziemy oceniać.
Odpowiedz cytując