Wyświetl pojedynczy post
Pablooo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33850
Stary 23.08.2010, 17:38
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Ten Pan to jest tragiczny od 9 lutego 2008 roku czyli od dnia podpisania z nami kontraktu. Jak dwa mecze na rundę mu wyjdą to jest na prawdę wielkie szczęście. Po tej rundzie najlepiej byłoby się go pozbyć rozwiązując kontrakt za porozumieniem stron [pytanie czy będzie chciał rezygnować z blisko 350 tys które co sezon otrzymuje ]
A czemu miałby chcieć?
Odpowiedz cytując