|
Senior Member
Offline
|
|
PhantomRanger napisał(a): 
|
Ten Pan to jest tragiczny od 9 lutego 2008 roku czyli od dnia podpisania z nami kontraktu. Jak dwa mecze na rundę mu wyjdą to jest na prawdę wielkie szczęście. Po tej rundzie najlepiej byłoby się go pozbyć rozwiązując kontrakt za porozumieniem stron [pytanie czy będzie chciał rezygnować z blisko 350 tys które co sezon otrzymuje ]
|
A czemu miałby chcieć?
|
|