Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#674
Stary 23.08.2010, 17:18
No i czempions lig, coś im się pewnie obiło o uszy.


Nie ma co narzekać. Polaków juz u nas co raz mniej, moze mniejszość Bałkańska bardziej kumata?

Co do wątku dyrektora sportowego - jak dla mnie to ksero Steve'a McLarena, byłego trenera reprezentacji Angliii

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2006/...06_228x342.jpg
Odpowiedz cytując