No i
czempions lig, coś im się pewnie obiło o uszy.
Nie ma co narzekać. Polaków juz u nas co raz mniej, moze mniejszość Bałkańska bardziej kumata?
Co do wątku dyrektora sportowego - jak dla mnie to ksero Steve'a McLarena, byłego trenera reprezentacji Angliii
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2006/...06_228x342.jpg