Wyświetl pojedynczy post
voy2s
Member
 
Od: 04.2004
Skąd: N 40*01' E 20*12'

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14185
Stary 23.08.2010, 17:15
Ale kostka w kolorze ceglanym już lepiej by wyglądała. Ale i tak uważam, że od asfaltu to nawet ta na Cracovii jest ładniejsza. Pytanie czy trwalsza, bo jednak asfalt wydaje się bardziej solidny no i lepszy do odprowadzania wody. Ale co by nie mówić to jednak stadion Cracovii prezentuje się lepiej niż przyzwoicie. Cieszę się, że w Krakowie będą dwa nowoczesne stadiony, szkoda tylko, że są takie dysproporcje jak chodzi o jakość wykonania i że to ten trzy razy tańszy jest wykończony lepiej, dokładniej, bardziej bogato. A co do naszego stadionu to mam nadzieję, że jednak skyboxy będą całkowicie inaczej wykończone. Bo na zdjęciach prezentują się jak z epoki PRL-u jeszcze meblościanek w nich brakuje Jednak moim zdaniem wykończenie wnętrz powinno być nowoczesne (byle nie brutalizm hehe) i mieć małe "wiślackie" wstawki - a taką wstawką w żadnym wypadku nie jest bukiecik róż w klubowe barwy iłłłłłł :/
Odpowiedz cytując