A ja jestem ciekawa czy w związku ze zbliżającym się meczem kadry i naszym z Koroną na R22 planują jakąś konsulatacje przy wyborze ławek rezerwowych czy znów kupią najtańsze wersje...
edit: czytając że Legia będzie mieć ogłoszony przetrag na pomnik Deyny, który stanie przed stadionem aż mi dupe ściska - genialnie by było u nas mieć naszą Legende Reymana :( no ale to s-f
W ogóle cuda na kiju po 18 a praca trwa na Reymonta no chyba że robotnicy się zasiedzieli

bo się jeszcze kręcą