Wyświetl pojedynczy post
mgła
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14184
Stary 23.08.2010, 17:10
A ja jestem ciekawa czy w związku ze zbliżającym się meczem kadry i naszym z Koroną na R22 planują jakąś konsulatacje przy wyborze ławek rezerwowych czy znów kupią najtańsze wersje...

edit: czytając że Legia będzie mieć ogłoszony przetrag na pomnik Deyny, który stanie przed stadionem aż mi dupe ściska - genialnie by było u nas mieć naszą Legende Reymana :( no ale to s-f

W ogóle cuda na kiju po 18 a praca trwa na Reymonta no chyba że robotnicy się zasiedzieli bo się jeszcze kręcą
Ostatnio edytowane przez mgła : 23.08.2010 o godz. 17:21.
Odpowiedz cytując