wolfy napisał(a):

|
Chyba sobie jaj robisz. Z Cikosem chcesz cała rundę grać?
|
Rozumiem, że Bunoza już Ci nie przeszkadza? Nie wiem co masz do Cikosa, fakt zagotowało mu się pod kopułą, ale jeśli gwiazdor Małecki, który grał jako prawy pomocnik nie wracał się to co się dziwisz? Zresztą po co teraz sprowadzać zawodnika skoro Maaskantowi może się nie spodobać i będzie kasa wywalona w błoto? Daj mu zagrać do końca rundy w wtedy go oceń.
Edit: To co powiesz o naszym kolejnym gwiazdorze, który w wchodzi w 85 minucie, a w 87 kiedy traci piłkę nie chce mu się nawet wrócić 5 metrów tylko będzie sobie szedł spacerkiem.
Teraz żadnego sensownego zawodnika już nie wyciągniemy, a jeśli nie był obserwowany minimum 3 miesiące to trafią nam się kolejne Beto[ny] czy inne Christowy.