Wyświetl pojedynczy post
wojtole14
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33841
Stary 23.08.2010, 16:14
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Oby, bo Cikos to żaden obrońca.
Równie dobrze, można powiedzieć o Bunozie, że żaden z niego piłkarz, tylko imprezowy technoboy (patrz zdjęcia na facebook'u).

Ja do Cikosa nic nie mam, bo nie widzę jego błędów aż tak znacząco jak całej reszty zespołu, oczywiście podanie do przeciwnika w meczu z Ruchem w ogóle nie powinno mieć miejsca. W czym jest jednak problem, że Cikos jest krytykowany? Jako jedyny dużo biega z piłką, co nie znaczy, że jego koledzy z chęcią wyjdą mu na pozycje. Jak inni zaczną z nim współpracować to i on będzie świetnym zawodnikiem na boisku, bo talent ma.

Odpowiedz cytując