|
Dokładnie, teraz nie już sensu sprowadzać zawodników. Jest nowy trener ogarnie kto się nadaje kto nie i w zimie może być ciekawie. Doświadczenie naszego dyrektora sportowego powinno pomóc. Jednak w pierwszym rzędzie powinni sondować I i II ligę polską. Czasu do grudnia jest sporo, bo 4 miesiące.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|