Wyświetl pojedynczy post
Forza
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33836
Stary 23.08.2010, 15:55
jason wiślak napisał(a):Wyświetl post
Tak w tym czasie byłem ich dyrektorem sportowym...
I jak było? dobrze płacili?

To czemuś sie nie zgłosił do paba Basałaja jak szukali dyrektowa ? Tak to byłaby jeszcze szansa że coś w tym sezonie ugramy

Wydaje mi się ze Staszek u nas odbuduje swoje dobre imie ;-) jak już pisałem - zimowe okienko powinno byc obiecujące.
Odpowiedz cytując