jason wiślak napisał(a):

|
Tak w tym czasie byłem ich dyrektorem sportowym...
|
I jak było? dobrze płacili?
To czemuś sie nie zgłosił do paba Basałaja jak szukali dyrektowa ? Tak to byłaby jeszcze szansa że coś w tym sezonie ugramy
Wydaje mi się ze Staszek u nas odbuduje swoje dobre imie ;-) jak już pisałem - zimowe okienko powinno byc obiecujące.