|
Zależy której części pomocy, boki zdecydowanie na korzyść Śląska, defensywna cześć środka na waszą. Sumarycznie niewielka przewaga Legii, chociaż od chwili przejścia na 4-5-1 przez WKS wasza przewaga w drugiej linii się zwiększyła. Ale w obu drużynach dużo niepewności generalnie poczekam na rewanż przed ostateczną oceną. No i dużo niepotrzebnej agresji ale niektórzy obserwatorzy uznają to za plus
|