Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
MiszczMan
Junior Member
Od: 08.2010
Offline
#
1959
23.08.2010, 15:28
weszlo.com i wszystko jasne!
Widac, ze LEch i Legia odrabiaja straty do czolowki ( czyt. Polonii )
MiszczMan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MiszczMan
Znajdź inne posty napisane przez MiszczMan