willow napisał(a):

Dasz gwarancje, że nie zamkną budowy? Dasz gwarancje, że Polimex nie będzie robił problemów?
Jak dasz, NIK może wchodzić na budowę choćby jutro.
Tylko pamiętaj, że NIK nie jest od oceniania walorów estetycznych i funkcjonalnych obiektu, tylko od ewentualnych przekrętów i niegospodarności.
|
Zadajesz idiotyczne pytanie.A ty dasz gwarancje ze jak nic nie zrobimy to stadion będzie w tym roku z pełnym zapleczem na zachodniej, z wykończoną choćby w stanie deweloperskim północną,że pojawią się telebimy a wady obiektu z którymi jak widac stadion ma być odebrany zostaną poprawione?że pojawi się obiecany granit zamiast asfatlu który dziwnie wyparował z obiektu a zbiorniki na wode retencyjną zostaną zainstalowane?
Jeśli mieliby stadion zamykać to musiałby być szwindel na wielką skalę i a i tak wtedy zamknięty byłby pewnie z góra na miesiąc dla zabezpieczenia dowodów- choć przy niegospodarności to raczej chodzi o papiery i przepływy kasy a nie - jak zresztą piszesz- to że beton jest brzydki. Ale już czemu jest ten beton a nie inny -zaprojektowany- albo to że drogi są taki a nie inne a przy tym koszta rosną to chyba niegospodarnośc.Myle sie
A nawet jakby to przy tym jak stadion (zachodnia) stał bez prac od grudnia od marca to miesiąc chyba pikuś jest? ?