Wyświetl pojedynczy post
PanPlamka
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: London

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#632
Stary 23.08.2010, 12:50
Pomijajac samego trenera i dyrektora sportowego (ktorzy zapowiadaja sie obiecujaco, ale zweryfikuje to sezon), to trzeba przyznac ze mamy w koncu prezesa z prawdziwego zdarzenia. Wilczek czy Czerwinski byli sympatyczni, ale nie zrobili w tym klubie wiele. Basalaj jak na razie dziala intensywnie i trzeba byc z tego zadowolonym.
Odpowiedz cytując