|
I to jest meritum sprawy towarzyszu master777 . Gdyby nasi piłkarze grali z Widzewem przez 90 minut tak jak zagrali przez 45 minut pierwszej połowy to by chłopków pojechali 3:0 i Cikosz nie dostałby czerwonej kartki , ponieważ Wisła grałaby swoją piłkę . Co do kilku piłkarzy pozyskanych w letnim okienku transferowym grają chimerycznie . Moim zdaniem wielu piłkarzy w tym klubie ma papiery na granie , ale najpierw muszą przejść jeden mocny okres przygotowawczy i nadrobić to co Kasperczak z....ł. To przecież widać , w każdym meczu po 50 minut , piłkarze oddychają rękawami i to ma być porządne przygotowanie do sezonu ? Nie, to polska myśl szkoleniowa.
|