Forza napisał(a):

Chłodno i na temat: JEST WSPANIALE 
Maaskant ma mentalność gwiazdy. To właśnie taki trener który powie Małeckiemu "Co? A kim Ty k***a jesteś?". Idealnie wręcz dla Wisły.
|
Kulturalni ludzie tak się nie odzywają,a nasz nowy trener jest chyba taką osobą.Poza tym gadanie z Patryczkiem jego slangiem spowodowałoby,że poczułby się zbyt swojsko.On ma być niepewny swojej pozycji w zespole i pracować na całego.Są inne sposoby na usadzenie notorycznych pyskaczy.Jak to mawiał Kobuszewski:"Silom i godnosciom osobistom"