U siebie na T29 jeszcze to jakoś wygląda - są momenty dobrej gry, stwarzania sytuacji, tylko bramek brak. I punktów. I to nie jest nowa sytuacja - problem ciągnie się od dłuższego czasu. A, że nic nie zrobiono w kierunku poprawy sytuacji, to zbyt fajnie to nie wróży
